Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe to niezwykle popularne rozwiązanie, służące do grodzenia frontu oraz linii bocznej posesji. Wykonuje się je z mocnych prętów stalowych zgrzewanych ze sobą i wzmacnianych przez wykonanie poprzecznego przetłoczenia. Konstrukcja może być jeszcze lepiej zabezpieczona przed korozją poprzez dodatkowe malowanie proszkowe. Gotowe panele są zabezpiecza się przed korozją w zależności od wariantu poprzez samo cynkowanie ogniowe lub poprzez wykonanie z drutu ocynkowanego w połączeniu z lakierowaniem proszkowym.
Zastosowanie solidnej warstwy antykorozyjnej gwarantuje wieloletnią trwałość i estetyczny wygląd oferowanych przez nas ogrodzeń panelowych.

Ogrodzenia panelowe cieszą się uznaniem wielu inwestorów z powodu solidności wykonania, stabilności oraz estetyki. Prezentują się znacznie lepiej niż zwykła siatka, ponieważ tworzą sztywny płot, który nie ma prawa się zniszczyć pod wpływem przypadkowego uderzenia ciężkim przedmiotem. Za pomocą ogrodzenia panelowego bez problemu można wyznaczyć wyraźną strefę albo ją ogrodzić.

Ogrodzenia panelowe w naszym asortymencie

W naszym asortymencie znajdują się ogrodzenia panelowe ocynkowane lub malowane proszkowo z drutu o grubości 4 mm lub 5 mm w wymiarach:

 • 103 cm x 250 cm
 • 123 cm x 250 cm
 • 133 cm x 250 cm
 • 153 cm x 250 cm
 • 173 cm x 250 cm
 • 203 cm x 250 cm

Ogrodzenia panelowe z drutu ocynkowanego malowane proszkowo dostępne są w następujących kolorach:

 • antracyt RAL 7016
 • zielony RAL 6005
 • czarny RAL 9005
 • brązowy RAL 8017

Inne kolory z palety RAL dostępne na indywidualne zamówienie inwestora.

Łatwo zatem wybrać materiał ogrodzeniowy dostosowany do konkretnego zapotrzebowania.
Wśród naszych propozycji są ponadto:

 • słupki ogrodzeniowe z rury o średnicy od 33,7 do 60,3 mm
 • słupki ogrodzeniowe z profili kwadratowych o wymiarach od 40×40 do 100×100
 • słupki i obejmy montażowe do paneli ogrodzeniowych
 • siatka ogrodzeniowa ocynkowana i powlekana
 • akcesoria do montażu siatki ogrodzeniowej.
 • siatka leśna o wysokości 125 cm, 150 cm, 160 cm i 180 cm o różnych rozstawach drutów
 • siatki hodowlane zgrzewane i sześciokątne
 • podmurówki prefabrykowane (płyty i łączniki betonowe).

Dlaczego warto zdecydować się na nasze ogrodzenia panelowe?

Ogrodzenia panelowe nie sprawiają większych problemów montażowych. Poszczególne elementy łączy się za pomocą obejm, śrub oraz specjalnych złączek. Wykonanie podmurówki dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję i uniemożliwia podkopanie ogrodzenia – to ważne przede wszystkim dla właścicieli zwierząt skłonnych do ucieczek. Dzięki podmurówce ogrodzenie panelowe można postawić na każdym rodzaju podłoża. Jego montaż przebiega szybko ze względu na wykorzystanie gotowych systemów montażowych.

Ogrodzenie panelowe jest również atrakcyjną opcją pod względem kosztów. Oczywiście wydatki są wyższe niż przy klasycznej siatce metalowej, ale też solidność i trwałość konstrukcji zdecydowanie większa. Jednocześnie mniej trzeba zapłacić w porównaniu np. z ogrodzeniem łupanym lub palisadowym.

Odpowiednia grubość drutu sprawia, że konstrukcja nie wykazuje podatności na odkształcenia i deformacje. W związku z tym naprawdę długo spełnia swoje zadania w nienagannym stanie. Drut ocynkowany ma również specjalną warstwę ochronną, która zabezpiecza przed pojawieniem się korozji. To ważne, ponieważ w ten sposób nie tylko przedłuża się czas użytkowania ogrodzenia panelowego, ale także podnosi jego walory estetyczne.

Ogrodzenie panelowe wyróżnia się lekkością i przeziernością. Doskonale pasuje zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej architektury. Nadaje się do wzbogacania o elementy gabionowe, łupane lub podmurówkę. Inny wygląd łatwo też osiągnąć dzięki obsadzeniu roślinami pnącymi albo wysokimi tujami. Podnosi to walory estetyczne, a zarazem skutecznie odgradza od przypadkowych spojrzeń sąsiadów lub przechodniów.

Nasze ogrodzenia panelowe wyróżnia:

Wytrzymałość
Odporność na korozję
Trwałość
Szybkość i łatwość montażu
Możliwość wykonania podmurówki i estetycznych nasadzeń
Uniwersalność zastosowania
Przystępna cena

Ogrodzenia panelowe ocynkowane – wiele możliwości

Ogrodzenie panelowe z reguły służy do wykonania solidnego ogrodzenia konkretnego terenu np. prywatnej działki. Bez problemu można je komponować z bramą wjazdową. Chętnie po to rozwiązanie sięga się w przypadku ogrodzeń przemysłowych i wokół budynków użyteczności publicznej, ale też jako tymczasowe zabezpieczenie placu budowy.
Ogrodzenie panelowe nadaje się ponadto do grodzenia placów zabaw, parków, boisk sportowych, wyznaczania przestrzeni dla zwierząt oraz zamaskowania śmietników – szczególnie gdy zostaje obsadzone roślinami pnącymi.

Co ważne, jeżeli nie wykonuje się podmurówki, to elementy ogrodzenia panelowego nadają się do wielokrotnego montażu i demontażu.

Oferta

Zapraszamy klientów z takich miast jak:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Zapytaj o ogrodzenia panelowe – odpowiemy na wszystkie pytania!