Kształtowniki nierdzewne

W naszym asortymencie posiadamy również kształtowniki nierdzewne w pierwszym gatunku. To wyjątkowo ważny wyrób stalowy, który jest wykonywany w formie prostych płaskowników, a następnie gięty na zimno albo walcowany. Dostępne są kształtowniki surowe i szlifowane w gatunku 1.4301.

Do wyboru naszym klientom dajemy:

Doskonałe parametry użytkowe kształtowników nierdzewnych

Kształtowniki ze stali nierdzewnej charakteryzują się solidnością wykonania, dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością na czynniki zewnętrzne. Przede wszystkim nie pokrywają się nalotem z rdzy, ponieważ mają chromową warstwę ochronną. Nawet po wielu latach nadal w pełni zachowują swoje wyjątkowe parametry. To sprawia, że produkty z wykorzystaniem kształtowników są użytkowane zdecydowanie dłużej niż elementy wykonane z innych materiałów.

Konstrukcje z kształtowników nierdzewnych wyróżniają się dużą stabilnością bez względu na czynniki zewnętrzne. W konsekwencji niskiej rozszerzalności termicznej nie dochodzi do żadnych niepokojących zmian ani podczas upałów, ani też mrozów. Dzięki temu konstrukcja jest bardzo bezpieczna.

Możliwości wykorzystania kształtowników nierdzewnych

Wyroby tego rodzaju stosuje się przede wszystkim w budownictwie i kilku branżach przemysłowych. Kształtowniki nierdzewne sprawdzają się jako element solidnych konstrukcji mostów, balustrad, siłowników, zbiorników grubościennych oraz urządzeń technologicznych.

OFERTA

Naszą ofertę kształtowników nierdzewnych kierujemy do odbiorców hurtowych i detalicznych z takich miast jak:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Zobacz kształtowniki nierdzewne w naszym asortymencie. Wysokiej jakości kształtowniki ze stali nierdzewnej od renomowanych producentów. Szeroki wybór.