Kraty pomostowe

Kraty pomostowe są ważnym elementem konstrukcyjnym – zapewniającym wytrzymałość, solidność wykonania oraz odporność na czynniki zewnętrzne dzięki warstwie ochronnej z ocynku. Najczęściej stosuje się je w przemyśle chemicznym i budownictwie przemysłowym. W naszym asortymencie znajdują się kraty pomostowe znane jako kraty WEMA.

Kraty pomostowe KOZ
ocynkowane z płaskownika 30×2 oraz 30×3 mm
o wymiarach 600x1000mm, 800×1000 mm, 1000×1000 mm, 1200x1000mm, 1500x1000mm

Stopnie schodowe SOZ
ocynkowane z płaskownika 30×2 mm
o wymiarach 600x240mm, 800×270 mm, 1000×270 mm i 1200x270mm

Uchwyty mocujące do stopni i krat pomostowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem krat pomostowych WEMA.

Zastosowanie krat pomostowych WEMA

Kraty pomostowe w naszym asortymencie charakteryzują się doskonałym stosunkiem wytrzymałości do masy. Jednocześnie są łatwe w montażu, a ich walory użytkowe sprawiają, że można wykorzystać nasze kraty w wielu miejscach. Sprawdzają się jako:

  • powierzchnie służące do przemieszczania się pieszego – schody zewnętrzne i wewnętrzne, kładki, pomosty
  • zabezpieczenia studzienek, wyłazów i kanałów
  • podesty, sceny i wybiegi
  • elementy architektury ogrodowej
  • kanały w warsztatach samochodowych

Kraty pomostowe
– walory użytkowe

Kraty zgrzewane z płaskowników nośnych i specjalnie przygotowanych prętów łączących to wyjątkowo mocne konstrukcje, które sprawdzają się w każdych warunkach.

Dużym walorem krat pomostowych jest możliwość szybkiego montażu i demontażu. Tego typu wyroby zapewniają niezwykle stabilną i solidną powierzchnię nośną. Ogniowe ocynkowanie sprawia, że kratom pomostowym nie zagraża korozja, co ma wpływ na ich długie użytkowanie. Istnieje też możliwość wykonania różnych kształtów.
Współpracujemy z renomowanymi producentami, więc jesteśmy w stanie szybko i w atrakcyjnej cenie sprowadzić kraty pomostowe i stopnie schodowe o nietypowych wymiarach oraz parametrach.

OFERTA

Naszą ofertę krat pomostowych kierujemy do odbiorców hurtowych i detalicznych z takich miast jak:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!