Blachy nierdzewne
kwasoodporne

Blachy nierdzewne należy uznać za wyjątkowo trwały i niezawodny materiał. Odpowiednia domieszka niklu, a przede wszystkim chromu w stopie stalowym tworzy niewidoczną dla oka powłokę ochronną. W ten sposób skutecznie zabezpiecza blachy nierdzewne przed wpływem szkodliwych substancji chemicznych i czynników atmosferycznych. Można je zatem stosować także w wilgotnym środowisku bez obawy o zniszczenie.

Co więcej, blachy nierdzewne mają również charakter kwasoodporny i nie wchodzą w reakcję z kwasami o mniejszej mocy niż kwas siarkowy.

Specyfika blachy nierdzewnej

Blacha nierdzewna jest na tyle giętka, że można ją kształtować na kilka sposobów. Dzięki temu łatwo uzyskać wykończenie o konkretnej fakturze. Oprócz tradycyjnie gładkiej powierzchni blachy dostępne są także lekko chropowate, szczotkowane oraz wzorzyste. Blachy nierdzewne należy uznać za wyroby zarówno niezwykle wytrzymałe, jak i estetyczne.

W naszym asortymencie znajdują się blachy nierdzewne w gatunku 1.4301 (AISI 304) o różnych grubościach i formatach.

  • Blachy nierdzewne kwasoodporne w wykończeniu 2B o grubościach od 0,5mm do 10mm w formacie 1000×2000
  • Blachy nierdzewne kwasoodporne w wykończeniu 2B o grubościach od 0,5mm do 3mm w formacie 1250×2500
  • Blachy nierdzewne kwasoodporne w wykończeniu 2B o grubościach od 0,8mm do 3mm w formacie 1500×3000
  • Blachy nierdzewne kwasoodporne szlifowane o grubościach od 0,8mm do 2mm

Proponujemy również inne wyroby ze stali nierdzewnej.

Masz pytanie na temat blach nierdzewnych?

To skontaktuj się z nami!

Możliwości wykorzystania blach nierdzewnych

Blachy kwasoodporne ze stali nierdzewnej stosuje się przede wszystkim w różnych gałęziach przemysłu i budownictwie. Sprawdzają się w instalacjach zewnętrznych, które są narażone na wysokie lub niskie temperatury, opady oraz silne promieniowanie UV. Jednak i w konstrukcjach wewnątrz pomieszczeń również są chętnie wykorzystywane ze względu na swoje parametry wytrzymałościowe.

Blachy nierdzewne nie reagują w kontakcie z wilgocią lub silnymi zasado- i kwasotwórczymi substancjami, więc z tych walorów czynią użytek zakłady chemiczne.

W gronie naszych klientów znajdują się również deweloperzy, firmy budowlane, projektanci wnętrz i majsterkowicze-amatorzy, także rolnicy i sadownicy, którzy doceniają walory blach nierdzewnych. Jeżeli blachę nierdzewną podda się dalszym obróbkom, to idealnie się nadaje do wykonywania elementów wyłożenia domowego, sprzętu AGD i tworzenia ciekawych detali dekoracyjnych.

OFERTA

Naszą ofertę blach nierdzewnych kierujemy do odbiorców hurtowych i detalicznych z takich miast jak:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Sprawdź nasz asortyment blach nierdzewnych!