Blachy aluminiowe ryflowane

W naszym asortymencie znajdują się również blachy aluminiowe ryflowane w gatunkach 1050 oraz 5754. Blacha aluminiowa powstaje w procesach metalurgicznych zakończonych walcowaniem. Dzięki temu można uzyskać arkusze blachy o różnej grubości.

Blacha aluminiowa idealnie się nadaje do dalszej obróbki. Wykazuje doskonałą odporność na czynniki atmosferyczne – opady i zmienne temperatury. Dlatego nie podlega korozji. Charakteryzuje się też niższą wagą w stosunku do blach ze stali.

W asortymencie mamy blachy aluminiowe ryflowane łezkowe o grubości od 2 mm do 5 mm w arkuszach 1000×2000, 1250×2500 oraz 1500×3000.

Blachy aluminiowe ryflowane
– zastosowanie

Proponowane przez nas blachy aluminiowe ryflowane wyróżniają się estetycznym wyglądem i doskonałymi walorami użytkowymi. Regularne wypustki nadają im charakteru a antypoślizgowego. Dlatego blachy ryflowane stosuje się przede wszystkim do budowy stopni schodowych zewnętrznych i podestów przemysłowych. Nadają się ponadto jako element konstrukcji małej architektury ogrodowej i do tworzenia różnego typu wykończeń. Blachy ryflowane z aluminium znajdują również zastosowanie jako materiał obiciowy ścian i podłóg we wszelkich obiektach użytkowych oraz przemysłowych.
Produkt ten cieszy się dużą popularnością wśród firm zajmujących się produkcją komór chłodniczych. Kolejną branżą, która docenia walory oferowanych przez nas blach ryflowanych z aluminium jest przemysł motoryzacyjny, a konkretnie produkcja wszelkiego rodzaju zabudów do samochodów ciężarowych i dostawczych.

OFERTA

Naszą ofertę blach aluminiowych ryflowanych kierujemy do odbiorców hurtowych i detalicznych z takich miast jak:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Sprawdź nasze blachy aluminiowe ryflowane w asortymencie!