Blachy
dla różnych gałęzi przemysłu

Każda konstrukcja wymaga zastosowania wysokiej jakości materiałów, które wykazują doskonałą wytrzymałość. Taki charakter mają blachy proponowane naszym klientom. W asortymencie można znaleźć zarówno blachy zimnowalcowane, jak i gorącowalcowane w popularnych formatach.

Sprawdź nasze blachy w różnych wariantach

Oferta blach dostępnych z naszego magazynu obejmuje:
Blachy zimnowalcowane w gatunku DC01 o grubości od 0,8 mm do 3,0 mm. Blachy w arkuszach 1000×2000, 1250×2500 oraz 1500×3000.
Blachy gorącowalcowane w gatunku S235 o grubości od 2 mm do 25 mm. Blachy w arkuszach 1000×2000, 1250×2500 oraz 1500×3000.
Blachy ryflowane łezkowe w gatunku S235 o grubości od 3 mm do 8 mm. Blachy w arkuszach 1000×2000, 1250×2500 oraz 1500×3000.
Blachy ocynkowane gładkie w gatunku DX51D Z275 o grubości od 0,5 mm do 3 mm, w arkuszach 1000×2000 i 1250×2500.
Blachy ocynkowane trapezowe T-18 w długościach arkuszy 2 mb, 2,5 mb i 3 mb.

Blachy dla wymagających klientów

Obszar sprzedaży blach obejmuje klientów z takich miast jak:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Naszym klientom dostarczamy blachy idealnie dostosowane do konkretnych wymagań, ponieważ w asortymencie znajdują się produkty w kilku gatunkach, które różnią się określonymi parametrami technicznymi, jak grubość i format, a także przeznaczeniem. Dzięki temu klienci łatwo są w stanie dopasować rodzaj blachy do indywidualnych potrzeb. Oferujemy arkusze blachy nawet o grubości aż 20 mm.

Naszym atutem są ponadto atrakcyjne ceny. Jednak przede wszystkim stawiamy na jakość produktów. Wszystkie blachy spełniają zatem bardzo rygorystyczne normy w zakresie powierzchni – równej i wolnej od śladów korozji. W związku z tym wszystkie blachy z asortymentu nadają się do malowania proszkowego oraz cięcia laserowego.

Możliwości zastosowania blach z naszego asortymentu

Dostępne w naszym asortymencie blachy można wykorzystać do budowy solidnych konstrukcji stalowych – budynków, garaży, kontenerów, maszyn i mostów. Mają ponadto swoje zastosowanie w armaturze grzewczej i oświetleniowej, pojazdach oraz sprzęcie AGD. Po niektóre arkusze mocnej blachy sięgają także producenci nowoczesnych mebli.

Blachy zimnowalcowane

Walcowanie na zimno sprawia, że blacha charakteryzuje się wysoką jakością, ale też daje lepsze efekty wizualne. Ma idealnie gładką powierzchnię oraz lepsze właściwości mechaniczne w porównaniu z blachą gorącowalcowaną. Wyróżnia się też dużą twardością, solidnością, dobrą elastycznością i wytrzymałością na rozciąganie.

Dzięki odpowiednim parametrom po blachy zimnowalcowane chętnie sięga branża budowlana, maszynowa, motoryzacyjna i elektrotechniczna. Blachy tego typu sprawdzają się tam, gdzie wymagany jest cieńszy materiał, a przy tym niezwykle mocny.

Blachy gorącowalcowane

Blachy gorącowalcowane wyróżnia niższa cena, która wynika z potrzeby mniejszej obróbki i niższego zużycia energii. Blachy tego typu powstają w wysokich temperaturach. Jednak są wolne od naprężeń wewnętrznych, których nie daje się uniknąć w wypadku procesu hartowania i zgniatania. Mają możliwość stygnięcia w temperaturze pokojowej i są już zasadniczo znormalizowane.

Blachy gorącowalcowane charakteryzują się właściwościami spawalniczymi. Nadają się również do poddania dalszym obróbkom. Sprawdzają się, kiedy drugorzędną rolę odgrywa estetyka, a kluczowe znaczenie ma łatwość obróbki oraz grubość blachy. Najczęściej wykorzystuje się je do tworzenia konstrukcji stalowych w budownictwie i przemyśle maszynowym. Blachy gorącowalcowane to idealny wybór do budowy maszyn, schodów, kładek i mostów.

Szeroki wybór blachy

Wybór odpowiedniej blachy zawsze zależy od jej przeznaczenia. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się blachy w różnych gatunków, aby można było zdecydować się na produkt przeznaczony do konkretnego obszaru zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji i wyboru produktu idealnie dopasowanego do potrzeb.