Profile zamknięte STALOWE

Profile zamknięte ze stali czarnej to produkty pierwszego gatunku z pełnowartościowego surowca. Ze względu na fakt, że stop żelaza i węgla w odpowiednim stosunku jest łatwy do wykonania, to i cena profili okazuje się bardzo korzystna.
Profil zamknięty wykonuje się z blachy. Może mieć przekrój kwadratowy lub prostokątny, natomiast w środku jest pusty.

Profile zamknięte w naszej ofercie

Proponujemy szeroki asortyment profili zamkniętych o różnej długości i różnych wymiarach ścian w przekroju. Można zatem wybrać optymalny wariant, idealnie dopasowany do konkretnego zapotrzebowania i charakteru konstrukcji. W podstawowych opcjach mamy profile formowane na zimno:

profile zamknięte kwadratowe

(wymiary od 12x12x1,5 do 160x160x5) w długościach L=6000 oraz wybrane pozycje L=12000

profile zamknięte prostokątne

(wymiary od 20x10x1,5 do 200x100x4) w długościach L=6000 oraz wybrane pozycje L=12000

Produkty te nadają się do przycinania. Łatwo je też spawać i nawiercać. Cechuje je duża wytrzymałość, sztywność wysoka trwałość oraz precyzja wykonania. Nie odkształcają się i nie pojawiają się na nich nieestetyczne odpryski. To zatem dobry zakup, tym bardziej że zapewniamy atrakcyjne ceny.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Sprzedawane profile nie są pokryte substancją ochronną – farbą proszkową lub ocynkowaniem. W związku z tym powierzchnia może pokrywać się rdzą, jeżeli profil wystawiony zostaje na działanie czynników atmosferycznych, a zwłaszcza wilgoci. Dlatego zalecamy pokrycie materiału farbą antykorozyjną lub warstwą ocynku. Ochroni to przed postępowaniem korozji w głąb blachy.

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną. Proponujemy profile zamknięte najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów. Tylko u nas masz gwarancję, że dostarczony materiał będzie zawsze prosty i czysty, bez żadnych śladów korozji.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Możliwości zastosowania naszych profili zamkniętych

Wysokiej jakości profile zamknięte znajdują zastosowanie w wielu branżach – szczególnie w branży budowlanej, konstrukcyjnej, oświetleniowej oraz telekomunikacyjnej. W dużym stopniu odpowiadają za solidność i trwałość danej konstrukcji stalowej. Wykorzystuje się je do wzmacniania konstrukcji magazynów, hal produkcyjnych, rusztowań, wiaduktów, mostów, słupów i masztów.

Doskonale się sprawdzają w budowie maszyn. To również chętnie i często wybierany materiał do wykonania wyposażenia przestrzeni magazynowych i produkcyjnych. Można je stosować do produkcji stalowych elementów mebli, konstrukcji ścian działowych, szkieletów altan, ogrodzeń, balustrad i różnego rodzaju osłon. Wszystkie profile zamknięte cechuje niska waga i wysoka jakość wykonania. Dlatego masz pewność, że konstrukcje stalowe będą naprawdę solidne i wytrzymałe.

Oferta

Naszą ofertę zamkniętych profili zamkniętych kierujemy do odbiorców hurtowych i detalicznych z:

Warszawa, Piaseczno, Grójec, Tarczyn, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Raszyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Płochocin, Radom, Otwock, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Kozienice, Marki, Wołomin, Radzymin, Wyszków, Błonie, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek, Biała Rawska, Nowe Miasto Nad Pilicą, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Magnuszew.

Zobacz profile zamknięte w naszym asortymencie.
W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się nami.