Ruda, ul. Piaseczyńska 22, 05-555 Tarczyn, telefon 22 727 8398
Wyroby hutnicze
Stal konstrukcyjna
Stal zbrojeniowa
Stal nierdzewna

Przedsiębiorstwo PROFI-STAL

Przedsiębiorstwo PROFI-STAL prowadzi działalność w zakresie handlu wyrobami hutniczymi i materiałami budowlanymi nieprzerwanie od 1992 roku.
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży stali konstrukcyjnej i budowlanej zarówno klientom detalicznym jak i odbiorcom hurtowym.

Wieloletnie doświadczenie i silna pozycja na lokalnym rynku pozwala nam zaoferować bardzo bogaty asortyment wyrobów hutniczych ze szczególnym naciskiem na wysoką jakość w połączeniu z konkurencyjnymi cenami.
Ważnym segmentem naszej działalności jest również sprzedaż siatki, paneli, słupków i innych akcesoriów ogrodzeniowych dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Współpraca ze sprawdzonymi producentami i umiejętne składowanie w połączeniu z szybką rotacją materiałów sprawiają że dostarczana przez nas stal spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości.

Zapraszamy do współpracy.
Zapraszamy klientów z okolicznych miejscowości takich jak:
Tarczyn, Grójec, Piaseczno, Wólka Kosowska, Gołków, Nadarzyn, Janki, Mogielnica, Błędów, Belsk Duży, Warka, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Białobrzegi, Żabia Wola, Mszczonów, Chynów, Drwalew